کسب درآمد از بازی همستر تلگرام

همستر کمبات Hamester kombat جدیدترین بازی رمزنگاری مبتنی بر تلگرام است که مانند Notcoin در فضای مجازی منتشر شده است و این روزها سروصدای زیادی به پاد کرده است.
در حالی که همستر کمبات از ماه مارس در دسترس بوده است، این بازی اخیراً پس از پایان ایردراپ نات کوین به شدت افزایش یافته است. با وجود اینکه دنیای کریپتو غیرقابل پیش‌بینی است، در این مطلب به راه های کسب درآمد از تلگرام با بازی همستر کمبات پرداختیم و اینکه الان کاربران چطور دارند سرمایه گذاری می‌کنند؟!
درواقع می‌توانیم بگوییم به جای کسب درامد از همستر کمبات، در حال سرمایه گذاری هستید تا زمانی که امکان ایردراپ باشد. اکنون همستر نه تنها در تلگرام بلکه در کل صنعت کریپتو به بزرگترین انجمن آموزشی سرگرمی تبدیل شده است.

همستر کمبات تلگرام چیست؟

شبیه به نات کوین، همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که بازیکنان برای کسب سکه در یک بازی استفاده می‌کنند و مکانیک‌های این بازی کمی غنی‌تر از نات کوین است. توسعه‌دهندگان بازی همستر تلگرام ادعا می‌کنند که بیش از 60 میلیون کاربر جمع‌آوری کرده‌اند که همگی مشتاقانه از بازی سکه‌هایی به دست آورند که احتمالاً برای تعیین تعداد توکن‌هایی که بازیکنان در ایردراپ آینده همستر کمبات دریافت خواهند کرد، استفاده می‌شوند.

به طور کلی یک بازی با ضربه زدن برای کسب درامد که با یک شبیه‌ساز تبادل ارز دیجیتال ترکیب شده است.
احتمالا برای شما هم سوال است که با این ضربه زدن چه می‌شود؟
در همستر کمبات، شما مدیر یک صرافی ارز دیجیتال در حال توسعه هستید، و وظیفه شما این است که صرافی را به مراحل جدیدی ارتقا دهید که قبلاً در دنیای همسترها دیده نشده است. برای انجام این کار، بازیکنان روی یک سکه طلایی ضربه می‌زنند تا سکه به دست آورند و سپس از آن سکه‌ها برای ارتقاء و مبادله استفاده می‌کنند. برای انجام بازی، فقط یک چت در تلگرام باز می‌کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه در تلگرام محصول خود را بفروشیم؟
👈🏼 آموزش فروش در تلگرام

کسب درآمد از بازی همستر تلگرام

ربات همستر تلگرام

شروع بازی همستر کمبات برای کاربران نات کوین آشناست. بازیکنان روی یک سکه طلایی در اپلیکیشن تلگرام ضربه می‌زنند. با این حال، با همستر کمبات، اولین قدم این است که همستر خود را اصلاح کنید تا بتواند مدیر یک صرافی ارز دیجیتال شود.
بازیکنان می‌توانند از امتیازات درون بازی خود برای خرید «Boost» استفاده کنند که آمار را افزایش می‌دهد، مانند اینکه چند امتیاز در هر ضربه به دست می‌آید، یا مدت زمانی که می‌توانید قبل از استراحت و منتظر ماندن نوار انرژی خود ضربه بزنید. همچنین تقویت کننده‌های روزانه رایگانی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند شش بار در روز از آنها استفاده کنند.

پس راه های مختلفی برای کسب درآمد در همستر کمبات وجود دارد:

 1. ضربه زدن روی همستر
  این راه اصلی کسب درآمد در بازی است. هر چه بیشتر روی همستر کلیک کنید، سکه‌های بیشتری دریافت می‌کنید. اما ضربه زدن منبع اصلی کسب سکه در اینجا نخواهد بود.

 2. خرید ارتقاء
  در بازی همستر تلگرام می‌توانید کارت‌های ارتقاء بخرید که درآمد شما را در هر ساعت افزایش می‌دهد. ارتقاءها را می‌توان با سکه‌های درون بازی از تب mine خریداری کرد. هر ارتقایی که برای صرافی خود خریداری می‌کنید، به طور منفعلانه سکه‌های بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد. به عنوان مثال، افزودن جفت بیت کوین به صرافی شما 250 امتیاز هزینه دارد، اما پس از آن 40 امتیاز در ساعت به دست می‌آورید.
  سعی کنید بسته‌های را انتخاب کنید که بیشترین افزایش درآمد را برای ارز بازی شما داشته باشد.

 3. ماموریت
  هر روز می‌توانید ماموریت‌هایی را انجام دهید که سکه‌های اضافی به شما پاداش می‌دهند. بازی دارای لیستی از ماموریت‌ها است که می‌توان آنها را برای پاداش‌های بزرگتر تکمیل کرد.

 4. دعوت از دوستان برای ورود به بازی همستر تلگرام
  در حالی که در صفحه بازی هستید، روی Friends کلیک کنید و سپس گزینه‌ای برای دعوت از دوستان به شما نمایش داده می‌شود. روی آن ضربه بزنید و لینک ارجاع شما ایجاد خواهد شد.
  به ازای هر دوست در تلگرام، 2000 سکه و 25000 سکه در صورتی که فرد در طرح تلگرام پریمیوم باشد، به دست می‌آورید. بنابراین شما می‌توانید از یک بازیکن فعال در تیم خود 100000 سکه و بالاتر کسب کنید. به طور کلی از اقدامات آنها مانند ثبت نام، کلیک و خرید پاداش دریافت خواهید کرد.

 5. در مسابقات و قرعه کشی‌ها شرکت کنید
  توسعه دهندگان بازی اغلب مسابقات و کارهایی را اضافه می‌کنند که در آن می‌توانید سکه‌ها را برنده شوید و فرصت خرید کارت را در بخش ویژه داشته باشید.

به خاطر بسپارید کسب درآمد از همستر کمبات تضمینی نیست.

بیشتر بخوانید: راه های کسب درامد دلاری

مقایسه همستر کمبات با نات کوین

شباهت:
هر دو بازی کلیک‌کننده‌های تلگرام هستند که می‌توانید سکه/توکن کسب کنید.
هر دو بازی این فرصت را دارند که نتایج خود را از طریق خرید یا سرمایه گذاری بهبود بخشند.
هر دو بازی دارای برنامه ارجاع هستند.

تفاوت:
همستر کمبات یک بازی جدیدتر است و آینده بلند مدت آن نامشخص است.
نات کوین یک بازی شناخته شده‌تر با پایگاه کاربری ثابت است.

نکته مهم: قبل از شروع هر بازی برای کسب درامد، خواندن نقدها و مطالعه اطلاعات در مورد آن مهم است. فراموش نکنید که هر کسب درآمد اینترنتی با ریسک همراه است.

نکات منفی این بازی این است که همستر تلگرام کمتر واکنش‌گرا، مانند دیگر بازی‌های تلگرامی که دیده‌ایم، سرگرم‌کننده نیست. پس همه همستر را خیلی جالب نمی‌بینند.

بیشتر بخوانید: روش های کسب درامد از گوشی

آیا بازی همستر کمبات قانونی است؟

در حالی که هیچ راهی وجود ندارد که بگوییم همستر کمبات به دلیل ماهیت کریپتو و غیرقابل پیش بینی بودن آن، قانونی یا کلاهبرداری است. نشانه هایی وجود دارد که نشان می‌دهد همستر ممکن است چیزی مفید باشد، یکی از نشانه‌ها مشارکت استراتژیک آنها با صرافی‌هایی مانند BingX است.
این یعنی در آینده می‌توانید شاهد ثبت نام توکن آن‌ها در صرافی BingX باشیم، اما در حال حاضر، تنها کاری که باید انجام دهید این است به بازی را شروع کرده و ادامه دهید. این بهترین کاری است که در دنیای رمزنگاری غیرقابل پیش‌بینی می‌توان انجام داد.

خب حالا کسب سکه‌های درون بازی چه فایده‌ای دارد؟

همانند نات کوین، بازی همستر تلگرام نیز یک ایردراپ آینده را اعلام کرده است، اگرچه از ابتدا بسیار شفاف‌تر بوده است. می‌توانید توکن‌ها را به دست آورید و آنها را در آینده برداشت کنید. این بدان معناست که بازیکنانی که سکه‌ها را جمع می‌کنند می‌توانند واجد شرایط ایردراپ در طول TGE (رویداد تولید توکن) باشند. بنابراین انجام بازی شما را بدون توجه به آنچه ممکن است فکر کنید، در موقعیتی سودمند قرار می‌دهد.

ایردراپ همستر کمبات چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

هیچ اطلاعاتی در مورد ایردراپ همستر کامبت یا زمانی که توکن خود را راه اندازی می‌کنند وجود ندارد. بنابراین در حال حاضر برداشت رسمی کوین‌های بازی از همستر کمبات امکان پذیر نیست. توسعه دهندگان بازی هنوز قابلیت برداشت توکن‌ها را اجرا نکرده‌اند. انتظار می‌رود که برداشت سکه‌ها در سه ماهه سوم سال 2024 در دسترس قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: نحوه کسب درآمد از یوتیوب

خب برای شروع چه کار باید کرد؟
شما نیاز به یک لینک دارید. یک متن خوش آمدگویی با گزینه شروع بازی تنها با یک کلیک نشان داده می‌شود. روی آن ضربه بزنید و به صفحه بازی هدایت شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع به ضربه زدن روی همستر کنید تا سکه‌های بیشتری جمع کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا