خدمات کوچینگ دیجیتال مارکتینگ

بیشتر کسب و کارهای آنلاین به دنبال مشاور هستند تا با صرف هزینه و منابع کمتر بتوانند رشد کنند. و راحت به مخاطب‌ خود دسترسی پیدا کنند.
و چون هر کسب و کاری برنامه و روشی متفاوت برای خود نیاز دارد، شما احتیاج به مربی دارید که توصیه‌های مختص کسب و کار خودتان را به شما ارائه دهد.

ما «مربی به عنوان متخصص» را در نظر نمی‌گیریم، بلکه در عوض، کوچ را به عنوان تسهیل کننده یادگیری، می‌نامیم. کوچینگ، اساساً به شما کمک می‌کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشید.

اگر نیاز به مشاوره کوچینگ دیجیتال مارکتینگ رایگان دارید با ما تماس بگیرید:

کوچینگ دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اگر نمی‌دانید کوچینگ یا مربی بازاریابی دیجیتال چیه؟
باید بگویم: از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ به طور مداوم در حال تغییر و تحول است، با این سرعت تغییر، تبدیل شدن به یک فرد متخصص در همه زمینه‌های این فضا بسیار سخت است. برای اینکه همیشه از نوآوری‌ها و فرصت‌های این فضا استفاده کنید، نیازمند دانش بالا و بروز بودن است.

با کوچینگ دیجیتال مارکتینگ Digital Business Coaching ، لازم نیست تمام این دانش‌ها را خودتان بیاموزید.

کوچ دیجیتال مارکتینگ هم کسی است که به ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ تسلط دارد و با استفاده از تجربه خود می‌تواند استراتژی درست و اصولی هر کسب و کار را برنامه ریزی و پیاده سازی کند، تا با رشد بازاریابی دیجیتال به اهداف خود برسید.

من محمد مهدی فلاح هستم و با تجربه 12 ساله حضور در اینترنت و فعالیت به عنوان مشاور در بیش 50 شرکت آماده کمک به شما و کسب و کارتان هستم. در این مسیر پر تلاطم در کنارتان خواهم بود تا به مقصد خود برسید.

دیجیتال مارکتینگ ترکیبی از استراتژی، برنامه ریزی و ثبات است.

محمد مهدی فلاح

جلسات کوچینگ بازاریابی دیجیتال ما

جلسات کوچینگ ما در ابتدا با ارزیابی کسب و کار شما صورت می‌گیرد.

در طول دورۀ کوچینگ دیجیتال مارکتینگ ، جلساتی برای بررسی و آموزش و تعیین استراتژی و در نهایت طراحی و اجرا یک برنامه اختصاصی برگزار می‌شود، که در تمام مدت یک تیم در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کنار شماست.

کوچینگ دیجیتال مارکتینگ برای چه کسانی مفید است؟

اگر شما جزء افرادی هستید که قصد رفع مشکل کسب و کار خود در حوزه دیجیتال دارید، کوچینگ دیجیتال مارکتینگ می‌تواند برای شما مفید باشد. پس از دنبال یادگیری و رشد هستید، اگر منعطف، تغییر پذیر و متعهد به کارهایی که کوچ با شما در میان می‌گذارد، هستید، کوچینگ بازاریابی دیجیتال سود زیادی برایتان دارد.

خدمات کوچینگ دیجیتال مارتینگ ما شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

اگر بخواهیم کمی بیشتر توضیح دهیم باید گفت:
خدمات کوچ بازاریابی دیجیتال ما برای نیازهای شما طراحی شده است:

1- استراتژی خاص شما

قبل از شروع هر کسب و کاری شما احتیاج به برنامه و روشی برای برنامه ریزی در دراز مدت و یا کوتاه مدت دارید. استراتژی به کارهای شما برای رسیدن به اهدافتان جهت داده. اما خیلی از کسب و کارهای آنلاین استراتژی دیجیتال مارکتینگ ندارند. یکی از خدمات ما بررسی بیزینس شما و تعیین استراتژی است.

2- طراحی سایت

وب سایت ویترین کسب و کار شماست. در کوچینگ دیجیتال مارکتینگ وب سایتی با امنیت و سرعت بالا، طراحی کاربری، بهینه شده و… به شما پیشنهاد شده. تمام امکاناتی که برای مدیریت سایت خود احتیاج دارید، به شما معرفی و آموزش می‌دهیم. نکات مثبت و منفی، چالش‌ها و هر آنچه باید در مورد سایت بدانید در کوچینگ دیجیتال مارکتینگ با شما درمیان می‌گذاریم.

3- مدیریت شبکه‌های اجتماعی

چه چیزی به اشتراک بگذارید؟ با چه کسی؟ و در چه پلتفرم‌هایی فعالیت کنید که برای شما و مخاطبتان مناسب باشد. با بررسی شبکه‌های اجتماعی اعم از اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و… برنامه و طرح‌هایی برای فروش بیشتر یا ایجاد سرنخ و در نهایت رونق کسب و کار می‌چینیم.

4- بازاریابی و تولید محتوا

یکی دیگر از خدمات کوچینگ دیجیتال مارکتینگ ، برنامه ریزی محتوایی برای ارائه انواع محتواهای مناسب در زمان و شبکه درست است. روش تولید محتوا و مدل‌های مختلف محتوایی و بررسی و آنالیز روش‌های انتشار و توضیع محتوا، شناخت پرسونای مخاطب، تنظیم تقویم محتوایی و… از برنامه ‌های استراتژی بازاریابی محتوایی است.

5- بهینه سازی موتورهای جستجو (seo)

برای شروع کسب رتبه در گوگل به چه چیزی نیاز دارید؟ قدم‌های اجرایی چیست؟ از کدام استراتژی سئو استفاده کنید؟
با کوچینگ دیجیتال مارکتینگ ، گرفتن رتبه، ورودی و فروش بالا را تجربه کنید.

6- آشنایی با فناوری روز

هر آنچه در دنیا در حال انجام است را بدانید. به شما کمک می‌کنیم از تکنولوژی و فناوری برای رشد بیزینس خود استفاده کنید.

نرم افزارها، سیستم‌ها و مراحل اجرایی را برای بهتر و راحت‌تر کردن بیزینس به شما معرفی کرده و از آنها برای سازمان‌دهی استفاده کنید. همچنین بهترین روش‌های دیجیتال را به شما آموزش می‌دهیم.

از دانش و تجربه استفاده کنید تا هر آنچه خوب است را به کار گیرید.

اجازه بدهید ما در کنارتان باشم و شما را در چشم انداز دیجیتال مارکتینگ راهنمایی کنیم و بهترین روش های مورد استفاده از تکنولوژی را برای رشد کسب و کار به شما ارائه دهیم.

چرا باید خدمات دیجیتال مارکتینگ ما را انتخاب کنید؟

اغلب اوقات شاهد این هستیم که مدیران کسب و کارها برای ورود به فضای آنلاین از مجموعه‌های دیگر کپی می‌کنند و به امید به دست آوردن نتایج مشابه هستند. دنیای بازاریابی دیجیتال بسیار گسترده است و هر مجموعه و سازمان برای رسیدن به مقصد خود یک مسیر خاصی را در پیش دارد. چالش‌ها و موضوعات که کسب و کار شما با آن دست و پنجه نرم می‌کند متفاوت از چالش‌های دیگران است.

مسیری که یک کسب و کار را به موفقیت در فضای آنلاین می‌رساند یک کسب و کار دیگر با شکست مواجه خواهد کرد.
با کوچینگ دیجیتال مارکتینگ ، ما دقیقاً چالش‌های شما را مشخص می‌کنیم و راه حل‌های عملی و شخصی سازی شده برای حرکت به سمت جلو به شما ارائه می‌دهیم.
هیچ راه حل مشابه‌ای برای همه وجود ندارد. ما وضعیت فعلی کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا مسیر درست مختص به خود قرار بگیرید.

1) آنچه که ما توصیه می‌کنیم، بهترین شیوه‌های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ است. چون ما نیز از همان روش‌ها استفاده کرده‌ایم. اگر الان ما را پیدا کرده‌اید، یکی از دلایل برای انتخاب ماست. با بیش از 10 سال تجربه، ما بر برنامه‌ها و استراتژی‌هایی تمرکز می‌کنیم که نتایج قابل مشاهده را ارائه دهند.

2) ما تیمی متخصص داریم که برای ارائه بازاریابی از جمله محتوایی را پوشش می‌دهد. ما مجموعه خدمات کوچینگ دیجیتال مارکتینگ را به حداکثر رسانده تا بیشترین تأثیر را بر مخاطبان شما داشته باشیم.
برنامه نویسی برای وب سایت‌ها که به سرعت به روز شوند، سرعت بارگذاری وب سایت شما را اصلاح کنند. همچنین برای ارائه طرح‌های عالی برای تبلیغات پولی و پست‌های شبکه اجتماعی برنامه ریزی می‌کنیم.

3) تضمین عملکرد یکی از دلایل دیگر برای انتخاب خدمات کوچینگ دیجیتال مارکتینگ است. مشتریان ما می‌توانند از کیفیت کار ما مطمئن باشند. تمام اقدامات در طول بازه‌های زمانی مشخص اندازه‌گیری شده و با اصلاح استراتژی به بهبود روند کار، نتاج مطلوبی برای شما رقم خواهیم زد.

هر آنچه که توجه مشتریان بالقوه شما را در فضای آنلاین جلب کند، در نزد ماست.

درخواست کوچینگ دیجیتال مارکتینگ

اگر تا اینجا با کوچینگ دیجیتال مارکتینگ آشنا شده و اهمیت آن برایتان روشن شده است. برای درخواست جلسات کوچینگ دیجیتال مارکتینگ با شماره های زیر تماس بگیرید:

01144420564 – 09909155015

کامنت بگذارید