راه های کسب درامد از اینستاگرام

چگونه از اینستا پول در بیاوریم | روش های کسب درآمد از اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس آغاز به کار کرد، کم‌کم به یک رسانه تجاری تبدیل شد. تا حدی که با در میان گذاشتن زندگی، علایق، تبلیغات راهی برای کسب درآمد شد.

میلیون‌ها کارآفرین از قدرت فروش اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده می‌کنند. اگر می‌پرسید چطور؟

این مقاله نحوه کسب درآمد از اینستاگرام با استفاده از 10 استراتژی را مورد بحث قرار می‌دهد.

پیش از شروع روش های کسب درامد از اینستا ، به مقاله‌ای که پیش‌تر در مورد استراتژی اینستاگرام مارکتینگ نوشتیم، نیز توجه کنید.

آنچه در این مقاله خواهید یاد گرفت:

چرا باید راه های کسب درامد در اینستاگرام را یاد بگیریم؟
پیش نیازهای لازم برای کسب درآمد از اینستاگرام

شرط لازم برای کسب درآمد در اینستاگرام چیست؟
10 روش کسب درامد از اینستاگرام
خلاصه کسب درامد از اینستاگرام

چرا باید کسب درآمد از اینستاگرام را یاد بگیریم؟

آمارها در مورد اینستاگرام خیره کننده هستند. در حالی که فیس‌بوک 2/8 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، رشد اینستاگرام در طی 9 سال اول به ۱ میلیارد کاربر رسیده بود.

با رشد مداوم محبوبیت اینستاگرام، تعجبی ندارد که اینستاگرامرها به یک نیروی غیرقابل کنترل تبدیل شوند. اگر می‌خواهید با اینستاگرام درآمد کسب کنید، به آمار قابل توجه و اهمیت این شبکه پی ببرید:

1) هر ماه 1 میلیارد کاربر فعال هستند.
2) 500 میلیون کاربر هر روز یک استوری ارسال می‌کنند.
3) بسیاری از مشاغل (چه بزرگ و چه کوچک) از اینستاگرام برای برندسازی و بازاریابی استفاده می‌کنند.
4) 50 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک حساب تجاری را دنبال می‌کنند.
5) هر ماه 2 میلیون تبلیغ کننده در اینستاگرام وجود دارد.
6) زمان صرف شده در اینستاگرام هر سال 80 درصد افزایش می‌یابد.
۷) برندها ۴ برابر بیشتر از فیسبوک در اینستاگرام مشارکت دارند.
8) 80 درصد از کاربران اینستاگرام در حین مرور برنامه تصمیم به خرید در مورد یک محصول می‌گیرند.
9) 71 درصد از کاربران اینستاگرام زیر 35 سال سن دارند که آن را به یک پلتفرم ایده آل برای برندهایی که جوانان را هدف قرار می دهند تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید: ویدئو استراتژی بلاگری اینستاگرام
👈🏼 چگونه بلاگر شویم؟

پیش نیازهای لازم برای کسب درآمد از اینستاگرام

این راه پول درآوردن از روش های کسب درامد با گوشی موبایل است، بنابراین داشتن یک گوشی هوشمند خوب ضروری است.
برای هر موفقیتی در کسب و کار، احتیاج به ابزار و مهارت‌هایی دارید. در این قسمت به برخی توانایی‌هایی که لازم دارید تا از اینستاگرام درآمد کسب کنید، می‌پردازیم.
بهتر است چند مثال بزنیم:

1) اینستاگرام را حرفه‌ای بلد باشید. ما دو نوع اکانت داریم، شخصی و تجاری. باید روند ایجاد صفحات و کار با آنها را به خوبی یاد بگیرید.

برای اینکه یک صفحه حرفه‌ای بسازید، مطالب زیر را از دست ندهید:

2) یک فروشگاه اینستاگرامی راه اندازی کنید. در برخی کسب و کارها شما احتیاج به راه‌اندازی یک فروشگاه دارید، البته اگر قصد فروش محصولات خود را دارید. می‌توانید کاتالوگ محصولات را با پروفایل خود ادغام کنید.
این به شما امکان می‌دهد محصولات خود را مستقیماً از طریق پست‌ها، استوری‌ها و… در یک برگه فروشگاه در نمایه خود به کاربران اینستاگرام معرفی کنید.

3) فیلترهای اینستاگرام و عکاسی را یاد بگیرید. Canva در مورد فیلترهای اینستاگرام مورد علاقه جهان مطالعه کرد، که عبارتند از: Clarendon، Juno، Valencia، Gingham و Lark.

از ابزارهایی مانند Picodash استفاده کنید تا ببینید کدام عکس‌ها کار می‌کنند. شما باید کارهایی که اکانت‌های موفق می‌کنند، انجام دهید. محتوا و شخصیت منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: 9 ایده کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

بایدها و نبایدهای اینستاگرامی

ادامه پاسخ به سوال چگونه از اینستاگرام پول دربیاوریم ؟
برای کسب درآمد در اینستاگرام بایدها و نبایدهایی را باید بدانید. و همچنین اینستاگرام قوانین دقیقی در مورد نحوه پست گذاشتن، انواع تصاویر یا ویدیوهایی که باید پست کنید و چند بار در روز می‌توانید پست کنید، دارد.
علاوه بر این تعداد هشتگ‌ها را محدود می‌کند، بنابراین نمی‌توانید حساب اینستاگرام خود را با بیش از 30 هشتگ که به محتوای پست مرتبط نیستند اسپم کنید.

تعداد بهینه هشتگ‌ها بین 5 تا 10 است، بیش از 20 هشتگ هم توصیه نمی‌شود. اینستاگرام ممکن است پست‌های حاوی بیش از 20 هشتگ را، «سایه ممنوع» کند. سایه ممنوع یا «Shadow banning» به این معنی است که پست‌های شما در جستجوی هشتگ‌های خاص نمایش داده نمی‌شوند.

رعایت این قوانین شانس شما را برای کسب درآمد از اینستاگرام افزایش می‌دهد. توصیه می‌شود 1 تا 2 بار در روز پست بذارید تا فالوورهای شما احساس ناراحتی نکنند. از حق نگذریم، این یک فرصت برای تولید پست‌های منحصر به‌فرد و قوی‌تر است.

طبق گفته Sprout Social طول ایده آل کپشن اینستاگرام بین 138 تا 150 کاراکتر است. برای عنوان تبلیغات، 125 کاراکتر را بنویسید.

بیشتر بخوانید: چگونه در اینستاگرام دیده شویم؟
👈🏼 الگوریتم اینستاگرام

شرط لازم برای کسب درآمد در اینستاگرام چیست؟

خب تا اینجا با مهارت‌های لازم برای شروع فعالیت در اینستا آشنا شدید. اما شرط لازم برای کسب درآمد در اینستاگرام دو چیز مهم است:
دسترسی و فالوور درگیر.

دسترسی و نفوذ

مهمترین و تنها دلیلی که کسب و کارها به کاربران اینستاگرام پول می‌پردازند، قرار گرفتن در معرض مخاطبانی است که در ازای آن دریافت می‌کنند.
برای اینکه ارزش وقتشان را داشته باشد، این برندها فقط به اینفلوئنسرهایی با مخاطب زیاد علاقه دارند. خب هر چه مخاطبان بیشتر باشند، می‌توانند درآمد بیشتری هم کسب کنند.

اگر در شروع فعالیت فقط چند صد فالوور اینستاگرام دارید، با این فضای نمونه کوچک، محتوای شما توسط افراد زیادی دیده نخواهد شد، بنابراین سبب فروش محصولات شما یا یک برند نمی‌شود.
از این رو برای شروع کسب و کار خود، به حداقل چند هزار فالوور برای کسب درآمد در اینستاگرام نیاز دارید. تا بتوانید روی آنها تاثیر و نفوذ داشته باشید.

فالوورهای درگیر

قطعاً، زمانی که اینستاگرام خود را باز می‌کنید، با پیغام فالوورهای جدید، خیلی خوشحال شده‌اید. حسی که همه‌ی کاربرها تجربه می‌کنند.
از نظر ریاضی، احتمال حضور شما در فیدهای اینستاگرام با افزایش فالوور بیشتر خواهد شد.
با این حال، تعداد فالوورهای زیاد لزوماً به معنای تعامل بالا نیست.

مشکل این است که اگر همه نسبت به پست‌های شما سردرگم باشند، احتمالاً چیزی را که شما تبلیغ می‌کنید، نمی‌خرند.
اگر افراد کمی کامنت می‌دهند، لایک می‌کنند، و شما را فالو دارند، باید بدانید مهم نیست که تعداد فالوورهای شما چقدر است. شانس شما برای کسب درآمد کم است.

از طرف دیگر، اگر فقط 1000 دنبال کننده داشته باشید و آنها به طور فعال با پست‌های شما درگیر باشند، پتانسیل کسب درآمد وجود دارد.

این بدان معناست که برندها به دلیل اقدامات سودآوری که می‌توانید از طریق حساب خود انجام دهید، می‌خواهند روی شما سرمایه گذاری کنند.

بیشتر بخوانید: فالوور قوی کلید کسب درآمد از اینستاگرام
👈🏼 افزایش فالوور در اینستاگرام

10 روش کسب درامد از اینستاگرام | چگونه از اینستا پول دربیاریم ؟

تا اینجا از اهمیت اینستاگرام برای کسب درآمد گفتیم و شما آن را نیز به بستر مناسب برای کسب و کار درک کرده‌اید. رسیدم به قسمتی که روش های کسب درامد از اینستا را نام ببریم.

1- اینفلوئنسر شوید از تبلیغ به پول برسید.

فکر نکنم کسی باشد که با اینفلوئنسرها آشنا نباشد.
اگر هم آشنا نیستید، اینفلوئنسر کسی است که با اشتراک‌گذاری منظم در حساب‌های اجتماعی خود، شهرت و فالوور وفادار به دست آورده است. در واقع مخاطب خود را به خوبی متقاعد کرده‌اند.

بنابراین این افراد قدرت فروش محصولات را دارند زیرا زمان زیادی را صرف ایجاد اعتماد و روابط با مخاطب خود کردند. اینفلوئنسری یکی از ساده ترین روش‌ها برای شروع کسب درآمد از هر رسانه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است. برندها تمایل دارند با اینفلوئنسرها همکاری کنند تا به انتشار اخبار در مورد محصولات آنها کمک کند.

برای رسیدن به این مرحله، باید فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید و همچنین به طور مرتب پست هایی ارائه دهید که باعث ایجاد تعامل قوی از طرف فالوورهای شما شود.
اینفلوئنسرهای برتر در هر پست حمایت شده درآمد بالایی دارند. البته همان‌طور که گفتیم، برای افرادی با چند صد فالوور قابل اجرا نیست. شما به حداقل حدود 3000 فالوور نیاز دارید.

نکته مهم شناخت مخاطب است. شما باید درک کنید که مخاطب شما چه کسانی هستند؟ علایق، ارزش‌ها‌، نیازها و خواسته‌های آنها چیست؟ در نتیجه، می‌دانید که کدام مارک‌ها مناسب آنهاست.

می‌توانید از طریق ویژگی Instagram Insights در مورد آمار مخاطبان خود کمی بیشتر تحقیق کنید. همچنین می‌توانید خود را در بازار اینفلوئنسر فهرست کنید تا شانس خود را برای پیدا شدن توسط یک برند بزرگ افزایش دهید.

می‌توانید یک استراتژی بازاریابی برنامه‌ریزی شده را دنبال کنید، اما فالوورهای اینستاگرام وقتی خود واقعی‌تان هستید، شما را بیشتر دوست دارند.
در اینجا یک نسخه ساده از نحوه کسب درآمد در اینستاگرام با این روش را بیان کردیم:

  • ابتدا یک پست اینستاگرامی با حمایت مالی ایجاد می‌کنید، یک عکس یا ویدیو.
  • یک هشتگ، منشن یا پیوند برای تبلیغ یک برند اضافه می‌کنید.
  • آن را با مخاطب‌های خود به اشتراک می‌گذارید.
  • برندها (مارک‌ها) به شما پول می‌دهند.

شاید در ظاهر کمی ساده به نظر برسد اما به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به این نقطه زمان و تلاش زیادی لازم است.

به این نکته توجه کنید که بدون باور به آن برند، و صرفا برای کسب درآمد تبلیغ نکنید.
به علاوه، تعداد زیاد پست‌های حمایت شده یا غیرمرتبط می‌تواند مخاطب‌های شما را منصرف کرده و اعتماد به برند از بین رود. برای مثال، اگر بر اساس بازدید از رستوران‌های فست‌فود و نوشتن نقد غذاهای چرب، فالوورهایی ایجاد کرده‌اید، همکاری با یک برند کاهش وزن معقول به نظر نمی‌رسد.

بیشتر بخوانید: اینفلوئنسر مارکتینگ چست + تعیین استراتژی بازاریابی تاثیرگذار
👈🏼 اینفلوئنسر مارکتینگ

2- پیشنهادات وابسته را تبلیغ کنید

شما می‌توانید محصولات دیگران را بفروشید و از آن سود بگیرید. بازاریابی وابسته مشابه پست‌های حمایت شده است. تفاوت آن در این است که شما فقط زمانی پول می‌گیرید که مردم محصول یا خدماتی را که تبلیغ می‌کنید بخرند، نه اینکه برای پست شما پولی دریافت کنید.

یعنی اگر مردم محصول یا خدماتی را که تبلیغ می‌کنید خریداری کنند، کمیسیون دریافت می‌کنید.

در حالی که پست‌های حمایت شده درآمد تضمینی را برای شما به ارمغان می‌آورد، شما می‌توانید با تبلیغ مناسب وابسته، درآمد بیشتری کسب کنید. مزایا و معایب هر دو روش را قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش برای شما مفید است، بسنجید.
از سوی دیگر، اینفلوئنسر عمدتاً به دنبال ایجاد آگاهی است.
با این حال، اگر بازاریابی وابسته به اینستاگرام را انتخاب کردید، فکر نکنید که این کار آسان است. این کار سخت‌تر از اجرای تبلیغات در وب سایت است.

شرکت‌های وابسته از طریق یک پیوند قابل پیگیری یا یک کد تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند تا مطمئن شوند که دقیقاً کدام فروش به طور مستقیم از پست‌های شما آمده است.

در هر پست، حتما به کاربر بگویید که محصول را از طریق لینک موجود در بیو خود خریداری کنند. و شما تنها یک لینک می‌توانید در بیو خود قرار دهید.
در ابتدا ممکن است بازی سختی باشد، اما اگر قصد رشد دارید، بازاریابی وابسته پتانسیل زیادی دارد. برای حضور موثرتر، یک وب سایت و یا دیگر کانال‌های بازاریابی یا رسانه‌های اجتماعی هم فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید: روش های جذب مشتری در اینستاگرام

3- از محتوای خود کسب درآمد کنید

درست مانند یوتیوب، از محتوای خود به طور مستقیم در اینستاگرام کسب درآمد کنید.

یک راه برای کسب درآمد از اینستاگرام ، ویدیوهای است.
اخیراً ویدیوهای اینستاگرام ویدیوهای فید و IGTV را ادغام می‌کنند. کاربران نمایه تجاری از طریق یک برگه در نمایه حساب خود به آنها دسترسی داشته و شما می‌توانید ویدیوها را به روش معمول آپلود کنید.

ایده‌هایی برای ساخت ویدئو:

  • از ویدیوها در اینستاگرام برای اهداف بازاریابی برای نمایش محصولات یا خدمات خود استفاده کنید.
    به عنوان مثال، یک تور سریع از دفتر یا انبار خود داشته باشید، یک محصول را به نمایش بگذارید یا… .
  • یکی دیگر از راه های کسب درآمد با ویدیوهای اینستاگرام، ایجاد محتوا برای برندهای دیگر است.
    اگر یک فیلمبردار هستید، چرا به فکر ایجاد محتوای جذاب برای شبکه اجتماعی آنها از جمله اینستاگرام نباشید؟

راه دیگر برای کسب درامد از اینستاگرام لایو اینستاگرام است.

اینشات برنامه‌ای است که در تولید محتوای تصویری به شما کمک می‌کند. برای مشاهده دوره اینشات به زبان ساده وارد لینک زیر شوید: 👇🏼👇🏼

بیشتر بخوانید: ریچ اینستاگرام چیست؟ + راه های افزایش ریچ

4- مربی یا مشاور اینستاگرام شوید

اگر در اینستاگرام دنبال‌کننده‌های زیادی دارید، چرا با آموزش دادن به دیگران پول درآورید؟

مردم دوست دارند بدانند چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنند. اگر بلدید و خودتان این کار را کرده‌اید، یک روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

هر کسی می تواند این کار را انجام دهد اگر به اندازه کافی فالوور داشته باشد.
فرقی ندارد، یک وبلاگ نویس مسافرتی، غذایی یا یک مشاور بازاریابی باشید، اگر در زمینه شغلی خود فعال هستید، تبدیل شدن به یک مربی بسیار سودآور است.

بیشتر بخوانید: استراتژی کسب و کار چیست؟

5- به مخاطبان خود آموزش دهید و پول درآورید

تبلیغ محصولات دیگران از طریق لینک‌های وابسته یا فروش محصولات فیزیکی از طریق یک فروشگاه آنلاین هر دو گزینه های فوق العاده ای برای کسب درآمد در اینستاگرام هستند.
با این حال، راهی دیگر برای کسب درآمد بیشتر از بازاریابی وابسته بدون نیاز به مدیریت موجودی فیزیکی وجود دارد. به آن فروش محصولات اطلاعاتی می‌گویند.

محصولات اطلاعاتی در بین همه محبوب نیستند، اما برای کسب درآمد در اینستاگرام نیازی به فروش توصیه‌های روانشناسی، رژیم‌های غذایی عجیب یا محصولات بی‌کیفیت ندارید.

اگر حساب اینستاگرام شما به مخاطبان شما می‌آموزد که چگونه کاری انجام دهند، مثلاً یادگیری یک زبان خارجی، تمرین یوگا یا… می‌توانید یک محصول اطلاعات خوب تولید کرده و آن را با قیمت بالایی بفروشید.

6- دستیار مجازی یک اینفلوئنسر شوید

اگرترجیچ شما کار در پشت صحنه است، دستیار یک اینفلوئنسر اینستاگرام شوید.
بسیاری از اینفلوئنسرها به کمک نیاز دارند. با فیلتر کردن، درخواست‌های حمایت مالی، اجرای تبلیغات، شناسایی فالوورهای جعلی و موارد دیگر.
می‌توانید پیشنهاد دهید که VA آنها باشید و ساعتی هزینه خدمات خود را دریافت کنید.

باید در مدیریت، زمان‌بندی پست‌ها و پاسخ دادن به نظرات پاسخگو باشید. همچنین، اینفلوئنسر ممکن است از شما بخواهد که ایده‌های محتوایی را برای رشد برند شخصی خود به اشتراک بگذارید.
بنابراین اگر همیشه می‌خواستید مهارت‌های بازاریابی اینستاگرام خود را بدون اینکه توجه پیش ببرید، این یک راه عالی برای شروع است.

بیشتر بخوانید: راه های کسب درامد از گوشی موبایل

7- فروش کپشن به کسب و کارهای دیگر

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از اینستاگرام برای تبلیغ کالاها و خدمات خود استفاده می‌کنند، اما تنها تعداد کمی از آنها منابع یا تخصص لازم برای نوشتن کپشن‌های خوب اینستاگرام را دارند.

اگر در ایجاد کپشن‌های خلاقانه اینستاگرام مهارت دارید، می‌توانید نوشته‌های خود را به این کسب و کارها بفروشید. فقط به یاد داشته باشید، آنها شما را بر اساس توانایی شما در نوشتن یک نسخه کوتاه جذاب قضاوت خواهند کرد.
برای جلب توجه برندها، در حساب شخصی خود چند عنوان بنویسید و سپس مواردی را بگنجانید که بیشترین تعامل را دارد.

بیشتر بخوانید: کال تو اکشن در اینستاگرام + نمونه کال تو اکشن

8- فروش عکس پوستر و…

اینستاگرام همه چیز در مورد جلوه‌های بصری است. به همین دلیل محصولات و عکس‌های زیبا فروش بیشتری خواهند داشت.
می‌توانید عکس‌های پوستر، نقاشی، طراحی، انیمیشن، فیلم و سایر محصولات مجازی مبتنی بر تصویر یا ویدیو را بفروشید.
هنگامی که چند عکس عالی می‌گیرید، از بهترین برنامه‌های ویرایش عکس برای تلفن‌ها استفاده کنید تا از عکس‌ها بیشترین بهره را ببرید.

سعی کنید هنگام عکاسی بدیع، خلاق و سرگرم کننده باشید.
شما می توانید از اینستاگرام برای تبلیغ نمونه کارهای عکاسی خود با استفاده از هشتگ‌های مرتبط اینستاگرام استفاده کنید.

9- خرده فروشی را تجربه کنید

جوابی دیگر به سوال چطور از اینستاگرام پول در بیاوریم ، این است که شما می‌توانید هر محصول فیزیکی را که خودتان می‌سازید یا از تامین کنندگان خریداری می کنید، بفروشید.
این خرده‌فروشی مرسوم تجارت الکترونیک معمولاً نیازمند ذخیره‌سازی موجودی است، به این معنی که برای خرید محصولات خود باید مقداری سرمایه اولیه خرج کنید.

شما همچنین به مکانی نیاز دارید که بتوانید محصولات را در آن نگهداری کنید، مانند یک اتاق یا یک فضای ذخیره سازی اجاره‌ای.
قبل از سفارش و تحویل به مشتریان، به مکانی برای نگهداری همه چیز نیاز دارید.

خبر خوب این است که می‌توانید با راه‌اندازی فروشگاه اینستاگرام، محصولات را مستقیماً در اینستاگرام بفروشید. در مورد بعدی به آن اشاره می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

10- یک فروشگاه اینستاگرامی راه اندازی کنید

این به روشی مشابه ایده قبلی ما برای فروش محصولات در اینستاگرام برای کسب درآمد عمل می‌کند.
تنها تفاوت این است که شما نیازی به ذخیره موجودی ندارید. فروشگاه اینستاگرام به شما امکان می‌دهد فروشگاه تجارت الکترونیک خود را با پروفایل اینستاگرام خود یکپارچه کنید.
این تنها راهی است که می‌توانید محصولات خود را مستقیم از طریق پست‌ها، استوری‌ها و برگه فروشگاه در پروفایل خود به فالوور اینستاگرام معرفی کنید.

در اینجا یک مثال زدیم:

فرض کنید شما یک فروشگاه لباس دارید و می‌خواهید یک لباس تبلیغ کنید.
به سادگی تصویری از مدل خود را با لباس آپلود کنید، و اینستاگرام به شما امکان می‌دهد حداکثر پنج محصول را در هر پست تگ کنید (حداکثر 20 محصول را تگ کنید.) همچنین می‎‌‌توانید محصولات را در استوری‌ها و ویدیوها تبلیغ کنید.

فقط از خلاقیت خود استفاده کنید و زاویه جالبی را ارائه دهید که مردم را هیجان زده کرده و آنها را مشتاق سرمایه گذاری روی برند شما می‌کند.

با گذشت زمان و پس از ایجاد یک مخاطب بزرگ و وفادار، می‌تواند سود زیادی را به شما بدهد.

بیشتر بخوانید: راهنمای راه اندازی فروشگاه اینستاگرام | راهی ساده برای فروش محصولات
👈🏼 راه اندازی فروشگاه اینستاگرامی

خلاصه چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام همچنان مشغول به راه‌اندازی ویژگی‌های جدید است. یعنی اگر برای یادگیری نحوه کسب درآمد از اینستاگرام وقت گذاشته‌اید، به نوعی سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده‌اید.

اگر بتوانید مخاطب ایجاد کنید و اعتماد ایجاد کنید، راه‌های زیادی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد. پس از اینستاگرامرهای موفق کمک بگیرید.

اگر شما هم برای این سوال، جوابی دارید برای ما حتما بنویسید:
چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم ؟

شاید دوست داشته باشید بخوانید:

کسب درامد از یوتیوب
راه های کسب درآمد دلاری در ایران چیست؟
آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی
راه اندازی فروشگاه لباس اینترنتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fallah/domains/mmfallah.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fallah/domains/mmfallah.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420